Iron Front Polska
Nawigacja
Forum Steam
Forum Strony
Download
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj

Regulamin 6 PDP
Stan Osobowy 6 PDP
Struktura Jednostki
Na Forum
Najnowsze Tematy
Iron Front na Armie 3
Serwer TS 3
Serwer Arma 3
Batalion Karny 06.07.13
Krok po kroku, czyli...
Najciekawsze Tematy
Batalion Karny 06... [3]
Iron Front na Arm... [0]
Serwer TS 3 [0]
Serwer Arma 3 [0]
Krok po kroku, cz... [0]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 27
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Soap
Nasz YouTube
www.youtube.com
Stare nagrania
/www.youtube.com/
_______________________
Red Orchestra.PL
 Wiadomość

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Partyzant rób swoje i tak jak było mówione, ja pod sceną jako sufler. Aczkolwiek myślę że w roli Dowódcy dasz sobie bardzo dobrze radę. Suflera zamkniesz w budce. I bedzie znany zespół (ale suchar)

A jeżeli chodzi o raport do misji, to niestety zawiodę. Kwiatek robi to lepiej. Ja pobiegałem zginąłem, pobiegałem i zginąłem. SAMA RADOŚĆ z gry. Jak jutro wstanę z rana, to idę biegać, mam nadzieje że nie zginę;).

Do zobaczenia na froncie ,hej

 Święto

Wszystkim życzę miłego dnia.

 Pożegnanie Kuby

Otto  odszedł ale nie umarł.

Narodziła się nowa tradycja odchodzenia z 6PDP, z kulturą i szykiem;) Na minutę przed odejściem, poprosił o wrzutę z youtuba (jest powyżej). O papierosa nie poprosił.;)

 

 "the FORCE has served us well" - Ługwałd 2015

Oj długo trzeba było czekać na materiał z tegorocznego spotkania…oj długo ;p 


Spotkanie jak zwykle miało miejsce u (baczność) naszego Moderatora Ryszki (spocznij). 


Jak co roku wymieniano opinie i poglądy na każdy temat, jednak tym razem zamiast dłuższego v-loga z imprezy powstała „Ryszkowa” krótka artystyczna wizja podsumowująca (bo impreza odbywała się pod hasłem „więcej czynów, mniej pi…eee kręcenia” – tak więc materiału zostało nagrane malutko ;)) 


Materiał tak długi jak pamiętna walka imć Gołoty (można puścić całość w Teleekspresie), no ale przecież nie ilośc a jakość się liczy o proszę spojrzeć tutaj:

 

 

~Partyzant

 Cordville Attack

7 czerwca 1944 


To już dzień po D-Day. Do teraz nie wiem jak udało się naszemu oddziałowi wydostać z barek desantowych i zdobyć umocnienia niemieckie. Mało komu w ten dzień udawało się uciec morderczym strzałom MG. Mimo że z trzech drużyn została tylko jedna, to nasz pluton jako jedyny na tym odcinku frontu jest w stanie wyprzeć przeciwnika z najbliższej miejscowości. Miejscowość została już pobieżnie ostrzelana przez moździerze. Musimy uderzyć jak najszybciej, by wróg nie zdążył stworzyć kolejnych umocnień. O godzinie 16 możemy się spodziewać przybycia drugiej kompanii Rangersów.

Równo w południe dowódca plutonu zrobił zbiórkę. Do miejscowości mieliśmy 600 metrów. Po krótkiej odprawie poprowadziłem oddział na rubież koordynacji. Po drodze zobaczyliśmy zniszczonego Shermana i pośpiesznie opuszczone działo PaK40. Po osiągnięciu punktu ruszyliśmy dalej na pobliskie wzgórze na zachód. Już stamtąd można było dostrzec szkielet miasta. Nie było ono małe, droga została przeorana ostrzałem moździerzowym, a pobliskie winnice zdewastowane przemarszami wojsk. Stąd miasto wyglądało spokojnie. Żadnego ruchu. Nachodziła już mnie myśl iż Niemcy opuścili to miejsce. Kaemista został na wzgórzu a reszta oddziału powoli podeszła do pierwszych zabudowań. Wtedy już nie było wątpliwości o obecności wroga w mieście. Rozległ się donośny odgłos ostrzału z BAR’u. Powoli, acz pewnie posunęliśmy się naprzód. Wroga nie było długo szukać. Być może spodziewali się natarcia, ale nie mogli zawczasu przewidzieć z której strony nadejdzie cios. Większość tak znienawidzonych przez nas stanowisk karabinów maszynowych zastawaliśmy plecami do nas. Idąc wzdłuż drogi nie mogliśmy zapomnieć od Niemcach znajdujących się po drugiej stronie drogi. Jednak oni ginęli szybko pod ostrzałem naszego kaemisty. Byliśmy już w pół drogi do skrzyżowania gdy nasz snajper zawiadomił nas o dwóch oddziałach niemieckich komandosów zmierzających w naszą stronę. Lekko cofnęliśmy się na zachód i zajęliśmy pozycje obronne. Daliśmy Niemcom kawałem podejść, a gdy dowódca dał znak, na Niemców spadł ogień krzyżowy. Było ich tak dużo że nie nadążaliśmy zmieniać magazynków. Niemiecki dowódca nie wiedział co robić. Zanim wydał rozkaz wycofania się, ostatnie szkopy kryjące się za niskim murkiem zostały dobite przez oskrzydlający oddział. W dalszej części miasta napotkaliśmy 2 wozy opancerzone, jednak nie stanowiło dla nas trudności okrążenie ich i wybicie załogi. Kiedy zbliżaliśmy się ku końcowi miasta mijała godzina 15:00. Wtem dowódca usłyszał silnik. Każdy wiedział że to nie mógł być nasz Sherman, przecież ostatni przegrał walkę z działem polowym 200 metrów stąd. Schowaliśmy się do budynków. Po pięciu minutach usłyszeliśmy ogromny łomot. Jeden z naszych wyjrzał, by obaczyć co się stało. Sztug leżał na wznak, a załoga po kolei wyczołgiwała się spod niego. Nasz bar szybko załatwił ich jedną celną serią. Nadal nie wiem z jak 25 tonowy czołg mógł w jednej chwili się wywrócić. Powoli wróciliśmy na stanowiska bojowe. Ostatni bastion niemieckiej siły padł szybko, parę minut przed godziną 16. Po zarządzeniu patroli czekamy na skrzyżowaniu miasta. Jest już prawie wieczór a po Drugiej Kompanii Rangersów ni widu, ni słychu.

 

~Kwiatkowski

 Dziękuję

Odchodzę ;)

 Nowy serwer TS3 / Arma 3

Ogłaszam oficjalnie wszem i wobec, iż posiadamy nowy serwer Team Speak 3 oraz serwer w grze Arma 3 !

 

Adres TS3: 185.49.12.165:9988

Adres serwera Arma 3: 185.49.12.165:2302 albo : mrdgaming.pl

 

 

Jeśli ktoś nie ma uprawnień na nowym TS3 niech pisze do mnie na steam.

 

 

~Partyzant

 Sobota

Wczoraj było na bogato. Iron na trójce, plus mody w tym ejs wymiatają;). Strychniny, morfiny, gobliny furczały aż miło. Pewien młody człowiek, chciał zostać mitycznym bogiem. Jednak zamiast być mitycznym, zsyłał zarazy, jak w Starym Testamencie. Dał za to pospać w stodole z widokiem na pole;). 

Tutaj daję linka do ściągnięcia, żeby z IF bawić sie na trójce.

http://play.withsix.com/arma-3/collections/ltpgCVTQUEG9mKLMBcBnWA/IF-6PDP

Kolekcję stworzył Partyzant i nie tylko to zrobił, niżej napisałem co jeszcze.

 

Mamy swój serwer !!! Jeżeli ktoś jescze nie wie. Dziękujemy Partyzant i czekamy na odpowiedniego newsa z dokładnymi namiarami .

 

 1 września 1939 roku

76 lat temu, 1 września 1939 roku, Niemcy atakują Polskę. 
Rozpoczęła się II Wojna Światowa.

Niemiecki atak na Polskę bez wypowiedzenia wojny i ogłoszenia mobilizacji rozpoczął się o godz. 4.45. Zgodnie ze zbrodniczym planem wojska niemieckie przekroczyły granice lądową Rzeczypospolitej. Zaatakowały z powietrza cały kraj i uderzyły z morza na Gdynię, Hel oraz Westerplatte.

"Kiedy przyjdą podpalić dom,
ten, w którym mieszkasz - Polskę,
kiedy rzucą przed siebie grom
kiedy runą żelaznym wojskiem
i pod drzwiami staną, i nocą
kolbami w drzwi załomocą -
ty, ze snu podnosząc skroń,
stań u drzwi, Bagnet na broń!"

 

 

~Partyzant

 Sprawiedliwości stało się zadość;)

Jak było powiedziane na początku. Ustalone przez Shocka, a przyjęte przez moją osobę. Mówię jak następuje. Każdy kto posiadł stopień wojskowy, wywalczony podczas służby w WP, tenże stopień otrzymuje z automatu w 6 PDP. Z opóźnionego automatu, stopień porucznika przeniesiony zostaje na Czesterwa, dla młodych lub wrogo nastawionych czytaj: Pana Czesława.

Awansu nie gratuluję, bo to żadna niespodzianka dla kolegi Czesława, dla młodych i wrogów czytaj: Pana Czesława.

Avatara zmieniłem.

Czesiu żyj sto lat i daj żyć innym.

Wszelkie gratulacje składamy zarówno w komentarzach, jak i pod poniższym linkiem.

http://ironfrontpolska.bnx.pl/forum/viewthread.php?forum_id=15&thread_id=278&pid=859#post_859

 Powstanie a sen o Warszawie

Zacznę nietypowo od komentarza, potem film. Na "Letnisku" spotkałem Warszawiankę, ja chłopak ze wsi, ona ze stolicy. Po paru zdaniach, przeszliśmy na temat życia w Warszawie. Powiedziała tak. "Jak nie żyłeś w Warszawie to nie wiesz". Oczywiście to zdanie wyłynęło z jej ust, po mojej tyradzie na temat Warszawa teraz, a reszta świata. Rozmowy nie dokończyliśmy. Dzisiaj wszyscy jesteśmy WARSZAWIAKAMI. Nawet typowy "Słoik", czy spadkobierca chłopa (Warszawiak teraz), co pięć dni jechał na furmance po wojnie do stolycy. Syrena zawyje, staniemy razem i popatrzymy ponad, gdzieś w niebo. Jeden z nieliczninych dni, ponad podziałami.

  Chwała Bohaterom.

 

Strona 2 z 26 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

DziusteK
20/04/2018 22:00
[AK]DziusteK Pozdrawiam

DziusteK
20/04/2018 22:00
Witaj PolishFactor. Troszkę się u nas zmieniło, również dowództwo. Chętnię podejmiemy z wami współpracę, już troszkę moda testowaliśmy. Co do omówienia szczegółów, to proszę dodaj mnie na steam, nick:

PolishFactor
12/04/2018 17:38
dzie dostępna bo aktualizujemy dane. Do mnie mail się nie zmienil - będziemy w kontakcie w kwestii updeatów i pomysłow na nowe paczki rekonstruckji.

PolishFactor
12/04/2018 17:35
Wysłałem Ci "exclusive" maila o planowancyh updeatach ,ale nie wiem czy dojdzie bo stary adres mam. Pomóżcie w testowaniu bugów bo to wczesna wersja. Jutro oficjalna strona September39.pl be

PolishFactor
12/04/2018 17:30
Mam nadzieję ,że ciagniecie ze steama wrzesień39... Po roku możemy wreszcie razem możemy świetować sukces! Ruszkka cipłe pozdrówka od przyjacił Veteranów i całego naszego dev teamu CSA/wrzesien39.

Archiwum
Grupy Steam
__________________________ * Grupa 6 PDP
steamcommunity.com/groups/IFL44PL
__________________________ * Polska społeczność IFA3
steamcommunity.com/groups/IFL44PL

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie