Iron Front Polska
Nawigacja
Forum Steam
Forum Strony
Download
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj

Regulamin 6 PDP
Stan Osobowy 6 PDP
Struktura Jednostki
Na Forum
Najnowsze Tematy
Iron Front na Armie 3
Serwer TS 3
Serwer Arma 3
Batalion Karny 06.07.13
Krok po kroku, czyli...
Najciekawsze Tematy
Batalion Karny 06... [3]
Iron Front na Arm... [0]
Serwer TS 3 [0]
Serwer Arma 3 [0]
Krok po kroku, cz... [0]
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 27
Nieaktywowany Użytkownik: 32
Najnowszy Użytkownik: Soap
Nasz YouTube
www.youtube.com
Stare nagrania
/www.youtube.com/
_______________________
Red Orchestra.PL
 Lądowanie na plaży Omaha

 16.06.2015

We wtorek będziemy mieli trzy lata. Skromne obchody, możemy zaplanować na przyszłą sobotę 20.06.15. Mam nadzieję , że pojawią się pomysły, a jeszcze lepiej niespodzianki (to znaczy żebym ja o nich nie wiedział;)). Przykładowo może być to zamach stanu i wyrzucenie Ryszki z klanu, za pijaństwo lub inne wady. Tak więc czekam na inwencję twórczą. Zawsze możemy po prostu walczyć jak co sobotę , co byłoby znamienne, wpisując się tym samym idealnie w chlubne tradycje 6PDP. Trzy lata chłopaki, to szmat czasu. Wyobraźcie sobie, jak by ktoś konsekwentnie przez trzy lata ćwiczył mięśnie, lub czytał książki. Aż strach pomyśleć, kim moglibyśmy być teraz,  gdyby nie Iron front ;). Na szczęście "worzenie dupy" na krześle przed monitorem, oprócz samych wad ma jedną zaletę. Pomimo wielu różnic dyktowanych wiekiem, poglądami, aspiracjami czy wytrzymałością wątroby, wytrzymujemy ze sobą. Ba ! Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że się lubimy. 6PDP tym samym stało się przyczynkiem do czegoś więcej, niż szara klanowa gra. Klany się rozpadają, kłócą, zazdroszczą;). A my jako zwykli ludzie chcemy się bawić . Zabawa to jest taki dziwny twór, który nie znosi przymusu, lubi za to konsekwencję w działaniu. Tak więc dziękuję wszystkim tym, którzy nie musieli, a konsekwentnie grali. Bardzo dziękuję również tym, których nikt nie zmuszał, a konekwentnie pracowali by inni mieli w co grać. A na koniec dziękuję tym, których już nie ma i konsekwentnie nie wracają.

 Po sobocie

 

Bez zbędnego gadania, ponieważ As wczoraj powiedział wszystko. Poraz pierwszy było inaczej, po polsku. Dzięki Partyzant za opaski i misję, było wybornie. Dziękuję za frekwencję i udział, okazuje się że każdy może być żołnierzem na schwał. To był akurat żart, bo nie każdy jest w 6PDP.

PS: Obrazki pochodzą z podstawowej wersji gry, więc jest się czym cieszyć.

Edit: Dzięki Bart za filmik

 Misja

Słoneczne Promyki i Poziomka, dwie grupy które dały radę. Zwiad również zrobił co do niego należało. Ja strzeliłem focha, raz na trzy lata wypada;). Wami można dowodzić, tak jak sam dowodzę własną wątrobą. Póki nie boli daję radę. Senti dzięki za misję. "Sugeruję" nastepną , bez nocy, mgły i skoków. Wszyscy tesknią za graniem bez skryptów. Ładuję akumulator i za tydzień powtórka. Mam nadzieję na misję i żołnierzy, na miarę 6PDP.

 Awanse

Awanse otrzymują http://ironfrontpolska.bnx.pl/forum/viewthread.php?forum_id=15&thread_id=274

Nowo Starzy przyjęci??? Absencja na powitanie......

 

 Rocznica Monte Cassino

71 lat temu nad ruinami klasztoru na Monte Cassino polscy żołnierze wywiesili biało-czerwoną flagę. 

 

~Partyzant

 Prezydencja Otto

Dzięki Senti za misję. Poznamy ją później, czyli wtedy kiedy będziesz mógł. Nie każdy misje robi, więc Sentiemu brawo. Zmieniając temat, inny znany twórca misji, czyli Otto przejmuje dowodzenie nad grupą kolegów od 17.05.15 do 24.05 15. Czyli jutro od godziny 24:00 Otto jest fjurerem (nie wiem jak się to pisze). Mam nadzieję że Świerzy(nazwisko) powiew młodości, przyniesie radość i dyscyplinę. Sam wiem, że jednego z drugim połaczyć się nie da. Może już jestem za stary i wiem że nic nie wiem. Raportu po dzisiejszej misji nie robię, ponieważ każdy wie jak było. pozdrawiam i Otto do boju!!!

 Kibelwagen

Na powyższym obrazku widać co robię od rana;). Nie o tym jednak chciałem. Na końcu misji, doszło do incydentu, niezgodnego z koleżeństwem. Winni po rozmowie, zostają ukarani na 2 tygodnie bez 6PDP. Michu i Partyzant odpoczną sobie po maturze, albo w trakcie. Jakbym nie był Ryszką, pewnie zrobiłbym podobnie i strzelał. No ale skoro już Ryszką jestem powiem tak. Sam akt wykonania wyroku na przedszkolu, był co najmniej niemądry. W dobrej intencji zrobili źle. Innymi słowy, dwóch kolegów nie pogra przez burdel. A kto go zrobił? Nie wiem . Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.

 

Edit: Z tego wszystkiego zapomniałem pochwalić Sentiego za misję, co czynię teraz.

 Ściśle tajne

Tak jak dzisiaj wstawiam film, nie pamiętam żebym pił. To wideo jest prywatne i podlega kasacji;)

 Grupa Steam

Chętnych zapraszam do naszej grupy na steam 

http://steamcommunity.com/groups/6PDP

Żeby rozszerzyć wiadomość napiszę że, założycielem grupy steam, oraz autorem wiadomości  jest Partyzant, brawo. Jako że sam nie pomyślałem. W ramach pokuty, zrobiłem ulotki i przebrany za Ryszkę, będę je rozdawał w hiper i super marketach. 

 

 Wszystkiego dobrego Asie

W piątek na FN impreza. As stawia!!! Wszystkiego dobrego i sto lat. Takiego zastępcy jak Ty ze świecą szukać, ale ja znalazłem;). Jeszcze raz zdrowia, pieniędzy i pociechy z 6PDP. Na koniec krótka piosenka. "As we krwi wrogów, brodzi po pas, i nie straszny mu bajpas, bo to jego czas. 123AS123AS".

Strona 3 z 26 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

DziusteK
08/08/2017 07:49
Po co plemiona germańskie przychodzą do plemion polskich? Polanie

AS
29/12/2016 11:53
Stare chińskie przysłowie :Lepiej przy piwie myśleć o żonie, niż przy żonie myśleć o piwie.

AS
23/12/2016 11:32
Kiedy czyta się skład niektórych produktów, to modlitwa "przed jedzeniem" nabiera prawdziwego sensu.

AS
01/06/2016 15:18
Heniek spod sklepu nie widział nic złego w piciu denaturatu, a teraz już tylko nie widzi

AS
25/05/2016 11:03
Panie doktorze, strasznie boli mnie wątroba. Pije pan? Piję, ale nie pomaga.

Archiwum
Grupy Steam
__________________________ * Grupa 6 PDP
steamcommunity.com/groups/IFL44PL
__________________________ * Polska społeczność IFA3
steamcommunity.com/groups/IFL44PL

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie